Dni Elewarru odbędą się 18 września! Można jeszcze dołączyć do targów!

Zapraszamy Państwa do udziału w II Ogólnopolskim Dniu Elewarr – Dożynki 2020, który zaplanowany został na 18 września 2020 roku w Waplewie Wielkim (województwo pomorskie, powiat sztumski, gmina Stary Targ). Swój Honorowy Patronat naszemu wydarzeniu udzielił Pan Jan Krzysztof Ardanowski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który jednocześnie potwierdził swój udział. Zachęcamy do prezentacji Państwa oferty w namiocie wystawowym – informuje Zarząd Elewarru.

Dzień Elewarrru to impreza cykliczna. Chcemy przybliżać ludziom nasza pracę, naszą misję, a jest o czym mówić. Zwłaszcza w dobie koronawirusa, kiedy Elewarr dbał nie tylko o sprawy rynkowe, ale także bezpieczeństwa żywnościowego. Dbamy o to skutecznie, ale nie zapominamy o trzymaniu ręki na pulsie rolnictwa, zbóż i rzepaku, dlatego od dwóch lat odnosimy ekonomiczne sukcesu i jest się czym pochwalić

– mówi dr Daniel Alain Korona, prezes spółki Elewarr.

II Ogólnopolski Dzień Elewarr – Dożynki 2020 to cykliczne spotkania rolników, producentów zbóż, hodowców, a także innych przedsiębiorców, którzy na co dzień współpracują z Elewarr Sp. z o.o. Wydarzenie to będzie miało charakter lokalnych targów, w których weźmie udział około 800 osób z zachowaniem procedur związanych z Covid-19.

Wydarzenie będzie miało na celu promocję polskiego rolnictwa, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych producentów wszelkich zbóż, a także innych producentów rolnych. Będziemy chcieli się skupić na wskazaniu sukcesów rodzimego rolnictwa, które zostały dokonane w ostatnich 5 latach funkcjonowania polskiego rządu, a także na innych rozwiązaniach społecznych, dzięki którym lepiej żyje się wielu rolniczym rodzinom

– zapowiada Zarząd Spółki, czyli dr Daniel Alain Korona i Monika Parafianowicz.

II Ogólnopolski Dzień Elewarr – Dożynki 2020 chcemy połączyć z targami i wystawą rolniczą. Poza występami artystycznymi, zaprezentowana zostanie działalność lokalnych kół gospodyń, kół i stowarzyszeń rolniczych, będą różne atrakcje dla dzieci i dorosłych

– dodają przedstawiciele spółki elewarr.

Zarząd Elewarru zaprasza do udziału w Dniach Elewarru wraz z Ministrem Janem Krzysztofem Ardanowskim, rolnikami i producentami rolnymi, naszymi partnerami.

Do kontaktu w sprawach organizacyjnych wyznaczono pracownika Elewarr Sp. z o.o.: Hubert Grzegorczyk, tel. 605 782 889, email. hgrzegorczyk@elewarr.com.pl.

Kubki gotowe do rozdania…

II Ogólnopolski Dzień Elewarr – Dożynki 2020

18.09.2020 r., Waplewo Wielkie, województwo pomorskie, powiat sztumski, gmina Stary Targ

14:00 – Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego w Waplewie Wielkim – uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny, bożego błogosławieńska dla rolników ich rodzin, w tym Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego i jego rodziny oraz pracowników i współpracowników Elewarr Sp. z o.o.

15:00 – przejście korowodu dożynkowego na Stadion Sportowy w Waplewie Wielkim.

15:30 – Stadion Sportowy w Waplewie Wielkim – uroczyste otwarcie II Ogólnopolskiego Dnia Promocji Elewarr – Dożynki 2020, Ceremoniał Dożynkowy, wręczenie nagród rolnikom.

17:00 – rozpoczęcie Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezesa Elewarr.

17:00 – 19:00 – Gościniec Dożynkowy.

19:00 – 23:00 – taneczna Zabawa Dożynkowa.

Dodaj komentarz